Archiv článků

Výsledky z víkendu 2. - 3.11.2013

SOBOTA Dorost porazill Heřmanův Městec 6:5(3:3) Muži A remizovali s Českou Třebovou 0:0(0:0)   NEDĚLE Žáci starší pozarili Letohrad 2:0(0:0), mladší 3:0(2:0) Ženy prohrály se Starým Mateřovem 2:3(0:1)
Celý článek

Výsledky z víkendu 26.-27.10.2013

SOBOTA Ženy vyhrály v Zámrsku 5:0   NEDĚLE Přípravka zakončila sezonu na domácím turnaji na krásném druhém místě Žáci starší prohráli v Ústí n.O. 2:6(0:4) Sklenář, Kaplan - marodka a omluvenky hráčů se podepsaly na výkonu v první půli, ve druhé již soupeř nepřipustil pokus o zvrat Žáci mladší...
Celý článek

Starší žáci doma porazili Českou Třebovou 19.10.2013

Choceň - Čes. Třebová 4 : 1 19. 10. 2013 V tomto zápase jsme byli lepším týmem což uznali sportovně po zápase i Českotřebovští trenéři. Měli jsme větší touhu  po vítězství a hlavně konečně naši ofenzivní hráči  proměňovali šance. První půle ještě nebyla gólově tak výrazná, ale bylo...